Latvijos nepriklausomybės atkūrimo dienai – proginiai kino seansai

Publikavo / Bal 27, 2018 / Kategorijos: Naujienos

Paauglys Raimondsas mokosi muzikos mokykloje, kur už netoleruotiną elgesį gauna griežtus papeikimus, bet gudriai išjungia mamos telefoną, kai tik mokytoja mėgina jai prisiskambinti. Jo mamai gyvenimas klojasi nesėkmingai. Moteris sutinka dėl didesnio atlyginimo klinikoje dirbti viršvalandžius ir Raimondsas yra priverstas vienas spręsti asmenines problemas. Vienas nešvarus reikalas po kito, ir paauglys atsiduria beviltiškoje situacijoje, iš kurios turės surasti išeitį.

Toks Latvijos ir Lietuvos bendros gamybos filmo „Mama, aš tave myliu“ siužetas, į kurio proginius seansus, skirtus Latvijos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Motinos dienos savaitgaliui,   gegužės pradžioje sukvies keli Lietuvos kino teatrai. Režisieriaus Janis Nords meistriškai užfiksuota jauno berniuko drama ir puiki aktoriaus Kristoferio Konovalovso vaidyba pelnė šiam filmui tarptautinį įvertinimą ir begalę apdovanojimų. Vienas reikšmingiausių – Tarptautinio Berlyno kino festivalio vaikų ir jaunimo programos Grand Prix prizas už geriausią vaidybinį filmą.

 

„Manau, kad filmo „Mama, aš tave myliu“ istorija yra labai jautri, aktuali ir tikrai verta kino žiūrovų dėmesio. Man išties labai džiugu, kad jis vėl bus parodytas Lietuvoje ir dar tokia gražia proga. Ypač norėčiau, kad jį pasižiūrėti ateitų paaugliai. Juk pas mus į šią auditorija orientuoto kino labai trūksta“, – teigia filmo prodiuseris Lietuvoje Kęstutis Drazdauskas.

Filmą rodys: Vilniaus kino teatras „Skalvija“, Kauno kino centras „Romuva“ ir Klaipėdos kino ir kultūros sklaidos tinklas „ArleKinas“. Vėliau į šio filmo seansus pakvies ir Panevėžio kino teatras „Garsas“.

 

Filmo „Mama, aš tave myliu“ anonsas: https://goo.gl/wzot9t