Įvyko lietuviškos komedijos „Skyrybos“ premjera

Publikavo / Lap 16, 2022 / Kategorijos: Naujienos

Šių metų lapkričio 17 d. kino teatre „Multikino“ įvyko lietuviško filmo „Skyrybos“, pasakojančio apie emigranto Tito pastangas išsiskirti su žmona, kai Anglijoje vestuvių laukia nauja sužadėtinė, premjera. Nauja režisieriaus Manto Verbiejaus komedija pakvietė pirmuosius žiūrovus į nuotaikingą kelionę, kupiną meilės, absurdiškų situacijų ir juokingų atsitikimų.

 

Kai potencialaus uošvio gimimo dienos šventėje Titas neturi dovanos, jo išsisukinėjimą merginos tėvai supranta kaip nedrąsų bandymą pasipiršti jų dukrai. Viskas būtų neblogai, tačiau šiuo metu Londone gyvenančio Tito Lietuvoje laukia jo žmona Marta. Norėdamas slapta išsiskirti Titas grįžta į Lietuvą, tačiau Tito ir Martos susitikimas viską pasuka netikėta linkme.

 

Premjeroje dalyvavo Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Cicėnas, Marius Repšys, Rokas Petrauskas, Giedrė Mockeliūnaitė, Saulė Sakalauskaitė, Simona Starkutė bei kiti kviestiniai svečiai.

 

„Filmą „Skyrybos“ nufilmavome 2019 metų vasarą, o dabar, premjerinį vakarą, už lango jau 2022 metų lapkritis. Praūžusi pandemija supainiojo planus, filmo premjerą teko atidėti. Galvodamas apie šį laiko tarpsnį pamaniau, kaip vis tik gerai, kad komedijos žanre dažniausiai išjuokiamos žmogaus ydos nesensta. Jos lydi žmoniją nuo neatmenamų laikų, panašu, deja, kad lydės ir toliau. Taigi, pašiepti ir juoktis iš žmogaus kvailumo, bailumo, tingumo ar godumo aktualu buvo tiek prieš pandemiją, aktualu ir šiandien. Tad, net neabejoju, jog dabar kino teatrų ekranus pasiekęs filmas „Skyrybos“ skambės šviežiai ir gaiviai,“ – teigė režisierius Mantas Verbiejus.

 

Po premjeros įspūdžiais dalinosi ir pagrindinį Tito vaidmenį atlikęs aktorius Rokas Petrauskas. „Visada esu kritiškas savo darbui. Labai sunku į jį žiūrėti atsipalaidavus, nuolat ieškau prie ko prikibti. Bet šįkart pamiršiu kritiką. Manau, kad gėdos nepadariau. Gavosi tikrai gražus filmas su daug skanios komedijos. Aktorių komanda tiesiog super gera. Labai smagu, kad Lietuvos aktoriai taip gerai vaidina. Daug smagių atsiminimų iškilo žiūrint filmą. O visą kitą tegu sprendžia žiūrovai,“ – kalbėjo aktorius R. Petrauskas.

 

Filmas Skyrybos“ kino ekranus pasieks nuo lapkričio 18 d.