Filmo „Drugelio širdis“ dainą kartu su aktore įdainavo atlikėja Jurga

Publikavo / Kov 18, 2022 / Kategorijos: Naujienos

„Tau visas dangus“ – taip vadinasi daina, skambanti netrukus kino teatruose pasirodysiančiame filme „Drugelio širdis“ (režisierė Inesa Kurklietytė). Šią dainą kartu su viena pagrindinių filmo jaunųjų aktorių Vilne Konstancija Abukevičiūte atliko dainininkė Jurga. Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys Balandžio 8 dieną, o daina „Tau visas dangus“ ir jos vaizdo klipas jau sukasi eteryje.  

Dainą „Tau visas dangus“ specialiai filmui „Drugelio širdis“ sukūrė šeimyninis duetas – kompozitorius Paulius Jasiūnas ir žodžių autorė Modesta Jurgaitytė, kuri yra ir filmo „Drugelio širdis“ scenarijaus bendraautorė bei knygos „Ypatingas“, inspiravusios šį filmą,  rašytoja.

„Filmai apie vaikus man yra ypač jautrūs, nes per juos kalbuosi su savo vidiniu vaiku, prisimenu savo pamirštas svajones. Taip pat jaučiausi ir dainuodama šią dainą – tarsi apkabinusi pažeidžiamą savo pusę. Buvo gera dainuoti kartu su Vilne, jautėsi, kad abiems ši daina kažkuo labai svarbi. Savo paprastumu ir jaukia harmonija, tikiu, jautrumui pažadins ne vieną širdį, “ – įspūdžiais dalijosi dainos atlikėja Jurga.

Vilnė Konstancija Abukevičiūtė „Drugelio širdyje“ sukūrė drąsios ir smagios mergaitės Rugilės vaidmenį. Tik Rugilės dėka ypatingas berniukas Juozapas (aktorius Elijas Malinauskas) išdrįsta išlįsti iš savo susikurto „kiauto“ ir pažvelgti pasauliui drąsiai į akis!

Dainos „Tau visas dangus“ žodžiai atliepia pagrindinę filmo temą – skatina nebijoti, pasitikėti savimi, išdrįsti būti kitokiu, „kilti aukštai“, nepaisant pasitaikančių sunkumų. Tiek filmas, tiek daina siekia kovoti ir prieš patyčias mokyklose ir Lietuvos moksleivius kviečia „išskleisti kūrybiškumo sparnus“ irdalyvauti „Drugelio širdies“ konkurse: mokiniai ir mokytojai kviečiami sukurti kūrybinį projektą pagal dainą „Tau visas dangus“ ir laimėti pagrindinį prizą – uždarą filmo peržiūrą visai klasei!

Dainos vaizdo klipas čia:

https://www.youtube.com/watch?v=JwQLyI4v9nQ

Muzikiniame dainos vaizdo klipe panaudoti kadrai iš filmo „Drugelio širdis“, vaizdo klipą montavo Danielius Buckus, vaizdo klipo post-produkcija – „Culture Bridge“.  Filmą kūrė prodiuserinė kompanija „Fralita Films“, filmo platinimu Lietuvoje rūpinasi kompanija „Acme Film“. Filmą iš dalies finansavo Lietuvos kino centras, Kūrybiškos Europos Media programa ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.