Pristatomas filmo „Piktųjų karta“ vaizdo anonsas

Publikavo / Spa 28, 2021 / Kategorijos: Naujienos

Naujausią Emilio Vėlyvio filmą “Piktųjų karta” tarptautiniai gerbėjai galės išvysti jau lapkričio 25-ąją Talino „Juodųjų naktų“ tarptautiniame kino festivalyje, Lietuvos žiūrovai ilgai lauktu režisieriaus filmu galės pasidžiaugti jau 2022-aisiais. O dabar pristatome filmo vaizdo anonsą, kurį kūrė ir montavo pats režisierius E.Vėlyvis.

Vaizdo anonse galima pamatyti visą skandinaviško detektyvo „Piktųjų karta“ tamsą ir pajusti įtampą. Šiame filme dar aštriau jaučiamas režisieriaus išskirtinis vaizdo stilius, o nežinomybė, kaip ir dera detektyviniams trileriui, išlaikoma iki paskutinės minutės. Šis filmas – taip pat ir aštri šiuolaikinės Lietuvos visuomenės kritika, pasišaipymas iš politinio elito ir jo įtakos.

Filme pagrindinį policijos komisaro vaidmenį atlieka kino ir teatro aktorius Vytautas Kaniušonis, ypač išgarsėjęs po filmo “Lošėjas” (rež.I.Jonynas). Taip pat “Piktųjų kartoje” vaidina aktorė Ingeborga Dapkūnaitė, kuri  grįžta į lietuvišką kiną po 34-erių metų pertraukos. Filme taip pat žiūrovai išvys aktorius Ainį Storpirštį, Dalią Michelevičiūtę, Tomą Vaškevičiūtę, Mindaugą Papinigį, Vaidotą Martinaitį, Gretą Petrovskytę, Valentiną Krulikovskį, Marių Repšį, Elzę Gudavičiūtę, Žilviną Tratą, Sakalą Uždavinį, Saulių Siparį ir kt

Filmą “Piktųjų karta“ kuria kompanijos „Kino Kultas“ prodiuseriai Daiva Varnaitė-Jovaišienė, Asta Liukaitytė, Donatas Šimukauskas. Scenarijaus autoriai – E.Vėlyvis ir Jonas Banys, operatorius – Feliksas Abrukauskas (LAC), dailininkė – Polina Rudchik, kostiumų dailininkė – Jolanta Rimkutė. Tai – penktasis Lietuvoje kuriamas pilnametražis režisieriaus E.Vėlyvio filmas. Ankstesnieji – „Zero“, „Zero II“, „Redirected/Už Lietuvą“ ir „Zero III“ Lietuvoje sulaukė milžiniško žiūrovų dėmesio ir iki šiol patenka į lankomiausių lietuviškų filmų visų laikų dešimtuką.